RIB&TRIP to najlepsze szkolenia motorowodne w Chorwacji,

na których przekażemy niezbędną wiedzę związana z użytkowaniem łodzi. W praktyce pokażemy jak odpowiednio slipować łódź, bezpiecznie wykonywać manewry portowe i efektywnie pływać.  

Prowadzimy szkolenia z zakresu:

- przygotowania łodzi do wodowania
- slipowania łodzi
- manewrów portowych
- bezpiecznego pływania
- ogólnych zasad dobrej kultury żeglarskiej

W sezonie prowadzimy szkolenia w Chorwacji w okolicach miejscowości Pakostane / koło Biograd na Moru. Pływamy min. 5 godzin dziennie, zwiedzając najpiękniejsze okoliczne wyspy i zatoczki. Oddajemy do dyspozycji nasze najlepsze łodzie wraz z doświadczonymi skipperami. Szczegóły na naszym Facebook-u.

 

MAJÓWKA 2019 W CHORWACJI. KURS DOSZKALAJĄCY RIB&TRIP. Możliwość zdania egzaminu na STERNIKA MOTOROWODNEGO.

Termin 28-30.04.2019 oraz 01-03.05.2019
Dla wszystkich którzy chcą podszkolić swoje umiejętności w prowadzeniu łodzi motorowych oraz przeżyć SUPER PRZYGODĘ w fajnym towarzystwie.

Założenie: kurs 3 dni, pływamy codziennie min. 5 godzin na jednostkach typu RIB, codziennie zmiana załogi na każdym jachcie.

W trakcie szkolenia zwiedzamy najpiękniejsze plaże, zatoczki i mariny Chorwackiego wybrzeża.
Trenujemy pod okiem doświadczonych skipperów: manewry portowe, pływanie w ślizgu, kotwiczenie, bezpieczeństwo oraz wszelkie niezbędne aspekty użytkowania łodzi motorowej.
Stacjonujemy w Pakostane koło Biograd na Moru.

CENA PROMOCYJNA: 1100,00
info: biuro@rib4rent.pl

Poza sezonem szkolenia prowadzimy na zbiorniku „ Łąka „ koło Pszczyny, woj. Śląskie oraz na jeziorze Orawskim, w Namestowie ( Słowacja ) 60 km od Bielska-Białej. Wykorzystujemy do szkoleń Rib-y 4-5 m.

Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia dla większych grup.

Zapraszamy do kontaktu.

Zobacz ofertę